Zdolności kompresora olejowego

Sposobności kompresora olejowego rzeczywiście można opisać na podstawie jego wiadomości specjalistycznych. Fundamentalnym przymiotem jest ciśnienie czynności. Najprostsze kompresory przekazują ciśnienie o wartości do parunastu barów, co określa wartość pozwalającą na skonsolidowanie większości maszyn warsztatowych. Sprzęty do użytków fachowych legitymują się możnością ziszczania maksymalnego ciśnienia w granicach parunastu barów. Ważnym wymiarem dla użytkowania kompresora olejowego bywa moc przerobowa kalkulowana objętością eteru, jakie rzeczywiście może przesłać akcesorium w czasie jednej sekundzie przy zadanym ciśnieniu. W tymże ewenemencie wszystko bywa zależne od wyekwipowania narzędzia, jakie będziemy chcieli napełnić.

Dla odpowidniej funkcji godzi się zaopatrzyć się w typ o mocy przerobowej przynajmniej nastu litrów na minutę. Na okoliczność starszej generacji sprzętów będziemy zmuszeni mocniej ukierunkowywać uwagę na wymagania nabywanych narzędzi, aby w czasie pracy nie przyczyniało się do inflacji ciśnienia. Na produktywność kompresora agitacje posiada siła silnika.

Im zwiększona, tym oczywiście więcej będziemy mogli chcieć od narzędzia. Możność pracy ekwipunku ma także rangę przy selekcji właściwej pojemności magazynka, która naliczana jest w litrach.